Baza wiedzy

Dokumenty wzorcowe

Baza wiedzy jest niezastąpionym źródłem wzorów umów w języku polskim!
Znajdują się tu dokumenty do pobrania, ułatwiające zawieranie umów takich jak umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa pożyczki, umowa o świadczenie usług czy też wzór pełnomocnictwa i jego odwołania.

Dlaczego warto skorzystać z naszej bazy wiedzy?

    1. Dostępność 24/7: Nasza baza umów jest dostępna online, co oznacza, że możesz mieć do nich dostęp o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na świecie.

    2. Różnorodność: Bez względu na Twoje potrzeby, znajdziesz tu odpowiedni wzór umowy. Od umów o pracę dla pracowników po umowy handlowe dla firm, nasza baza obejmuje szeroki zakres dokumentów.

    3. Darmowe pobieranie: Wszystkie nasze wzory umów są dostępne do pobrania za darmo. Nie ma żadnych ukrytych opłat ani abonamentów

NASZ EKSPERT

Hanna 
Rubaszewska, LL.M.

Reprezentuje spółkę ETL Prawo, posiada wieloletnią praktykę dotyczącą problematyki prawa gospodarczego i prawa pracy, w tym w zakresie prowadzenia procesów sądowych. Dodatkowo, od wielu lat prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym w zakresie obsługi transakcji M&A, due diligence, w aspekcie spraw z zakresu prawa pracy, jak również z zakresu ochrony danych osobowych oraz z zakresu prawa medycznego.
ETL Outsourcing SA informuje, że zamieszczone wzorce są wzorcami ogólnymi 
i ETL nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tych wzorców bez uprzedniej konsultacji z nami.

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram