Zostań Partnerem

DOŁĄCZ DO NAS

ZAINWESTUJEMY W CIEBIE I TWÓJ BIZNES!

Być może rozważasz w ciągu najbliższych kilku lat sprzedaż swojej firmy lub, jeśli chcesz ją jeszcze dłużej prowadzić, widzisz dla niej lepszą przyszłość w ramach większej organizacji? ETL jako interdyscyplinarna i międzynarodowa grupa inwestuje w profesjonalne biura rachunkowe, firmy księgowe i kancelarie prawne. Każdy bowiem nowy partner zwiększa naszą wspólną siłę i konkurencyjność na rynku.

SUKCESJA TWOJEGO BIZNESU

Jako inwestor pasywny oferujemy kupno części udziałów lub całej Twojej firmy. Dotyczy to także firm prowadzonych w ramach działalności gospodarczej po ich przekształceniu. W bezpieczny sposób przeprowadzimy Cię przez cały proces – posiadamy wieloletnie doświadczenie w nabywaniu oraz sprzedaży firm i wiemy, że planowanie sukcesji przedsiębiorstwa to niezwykle delikatna kwestia. Swoją firmą możesz później jeszcze zarządzać za wynagrodzeniemprzez umówiony okres czasu. Jest to szczególnie intersujące dla osób, które rozważają wyjście z biznesu w perspektywie kilku lat.

NOWE PERSPEKTYWY 
DLA TWOJEJ FIRMY

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowego finansowania, czy know-how ze strony inwestora zewnętrznego lub wspólnika: wspieramy Cię. Z ETL możesz świadczyć profesjonalne usługi doradcze, poparte jakością i zaufaniem jednolitej i międzynarodowej sieci. Dokądkolwiek Ty i Twoi klienci zmierzacie.

ROZWÓJ TWOJEJ KARIERY

Poszukujemy księgowych i doradców podatkowych zainteresowanych współpracą na terenie całego kraju.

PARTNERSTWO
SIECI ETL 

Rozwój sieci ETL i jej sukces opierają się na partnerstwie, którego celem jest budowanie długotrwałych relacji i zaangażowania wszystkich partnerów. Nasi partnerzy wiedzą, że efekt pracy zespołowej jest o wiele lepszy niż suma rezultatów uzyskiwanych indywidualnie. Dlatego sieć ETL nieustannie rozrasta się w Polsce, wzmacniając tym samym naszą globalną obecność.Tego rodzaju koncepcja różni się od franchisingu, luźnej współpracy lub licencji na logo. ETL dzieli się z partnerami nie tylko nazwą, ale także ryzykiem i sukcesem.

PARTNERSTWO + MODEL BIZNESOWY

W ETL szanujemy doświadczenie naszych partnerów i chcemy, aby zachowali sprawdzony, niezależny styl prowadzenia swojej działalności. Wspieramy naszych partnerów, nie ingerując w ich codzienną pracę.

Partnerzy sieci ETL w Polsce czerpią korzyści z:

  • dostępu do sieci ekspertów w zakresie prawa, podatków, audytu i finansów
  • wymiany najlepszych praktycznych rozwiązań
  • dostępu do nowoczesnych narzędzi wsparcia dla biznesu
  • grup roboczych ds. audytu, podatków, prawa
  • międzynarodowych rekomendacji i globalnych relacji
  • wspólnej działalności marketingowej
  • wspólnej ugruntowanej marki
  • budowania dobrej reputacji wraz z ETL Polska i ETL Global

Chcesz dowiedzieć się więcej o sieci ETL w Polsce? Z przyjemnością udzielimy informacji firmom i przedsiębiorcom zainteresowanym podjęciem współpracy. Napisz do nas na adres joern.brockhuis@etl.pl (kontakt w jęz. polskim), zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

ETL Outsourcing

DOŁĄCZ DO NAS

ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
(+48) 58 340 43 85
(+48) 58 340 43 90

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
sync linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram