10

19

15

Wiążąca informacja stawkowa (WIS) już od listopada | WARTO WIEDZIEĆ

1 listopada 2019 r. wejdą w życie nowe przepisy określające zasady dotyczące tzw. wiążącej informacji stawowej.

Czytaj więcej

10

19

15

Praktyczne aspekty związane ze sprzedażą biura rachunkowego lub poszukiwaniem dla niego inwestora

Szkolenie w Katowicach

Doradców podatkowych - właścicieli biur rachunkowych zapraszamy 15 listopada 2019 roku na szkolenie w Katowicach. Spotkanie poprowadzi doradca podatkowy Jacek Bajson.

Czytaj więcej

05

19

16

Ustawa o zarządzie sukcesyjnym, sukcesja rodzinna i zewnętrzna

Szkolenie w Gdańsku

31 maja 2019 roku w Gdańsku doradca podatkowy Jacek Bajson poprowadzi kolejne szkolenie z cyklu "Ustawa o zarządzie sukcesyjnym".

Czytaj więcej

04

19

29

Ranking firm doradztwa podatkowego „Rzeczpospolitej”

ETL Audyt 12. w Polsce spółką doradztwa podatkowego

Redakcja dziennika "Rzeczpospolita" od trzynastu lat przyznaje nagrody najlepszym firmom doradztwa podatkowego oraz indywidualne wyróżnienia dla najlepszych ekspertów w Polsce. W tegorocznym Rankingu firm doradztwa podatkowego wyróżniono spółkę ETL Audyt, Sp. z o.o. która ponownie uplasowała się na 12. pozycji pod względem liczby profesjonalnych doradców.

Czytaj więcej

04

19

23

Sukcesja, sprzedaż firmy i poszukiwanie inwestora

Szkolenie w Warszawie

21 marca 2019 roku w Warszawie doradca podatkowy Jacek Bajson poprowadzi kolejne szkolenie z cyklu "Ustawa o zarządzie sukcesyjnym. Praktyczne aspekty związane z sukcesją, sprzedażą firmy i poszukiwaniem inwestora".

Czytaj więcej

03

19

15

Konferencja „Doradztwo podatkowe w e-gospodarce”

Jak wykorzystać rewolucję cyfrową i nie przespać okazji?

Marcin Kroll (ETL Polska) prelegentem konferencji "Doradztwo podatkowe w e-gospodarce. Jak wykorzystać rewolucję cyfrową i nie przespać okazji", która odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie.

Czytaj więcej

01

19

23

O zarządzie sukcesyjnym

Komentarz dla "Doradcy Podatkowego"

Ustawa o zarządzie sukcesyjnym umożliwia zachowanie ciągłości gospodarczej przedsiębiorstwa po śmierci jego właściciela. Rozwiązania prawne umożliwiają uregulowanie spraw spadkowych oraz rozliczeń z fiskusem bez konieczności wygaszania przedsiębiorstwa O jej głównych założeniach oraz powołaniu i kompetencjach zarządcy sukcesyjnego dla czasopisma "Doradca podatkowy" piszą doradca podatkowy Jacek Bajson oraz doradca podatkowy i radca prawny Patrycja Zdanowicz-Pastuszak.

Czytaj więcej

11

18

19

O zarządzie sukcesyjnym

Komentarz dla "Rachunkowości"

Badania pokazują, że aż 92% dzieci przedsiębiorców nie przejawia zainteresowania przejmowaniem działalności rodziców. Rozwiązaniem na taki stan rzeczy może być sukcesja zewnętrzna. O sprzedaży przedsiębiorstwa lub jego części inwestorowi zewnętrznemu, na przykładzie biur rachunkowych, dla czasopisma "Rachunkowość" piszą doradca podatkowy Jacek Bajson oraz radca prawny Magdalena Standarska.

Czytaj więcej

11

18

09

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych

Konferencja z udziałem Jacka Bajsona

Już 22 i 23 listopada w Kielcach zgromadzą się przedstawiciele branży finansowej oraz rachunkowej. Podczas dwóch dni prelekcji, szkoleń i paneli dyskusyjnych uczestnicy wydarzenia będą dyskutować o przyszłości sektora MŚP w Polsce. Jedną z głównych prelekcji pt. "Sukcesja na przykładzie międzynarodowej sieci ETL" wygłosi doradca podatkowy Jacek Bajson (ETL Polska).

Czytaj więcej

10

18

18

Gospodarka i Prawo w Europie Wschodniej

Przemysław Fil o zmianach w polskim prawie podatkowym i bilansowym

Handbuch Wirtschaft und Recht in Osteuropa (Gospodarka i Prawo w Europie Wschodniej, WiRO), to praca zbiorowa, której poszczególne aktualizacje ukazują się cyklicznie nakładem wydawnictwa C.H. Beck. Skierowana do zachodnich inwestorów i nie tylko, WiRO ma formę przewodnika z wymiennymi stronami, który dostarcza informacji na temat zmian uwarunkowań gospodarczo-prawnych w następujących dziesięciu krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Czytaj więcej

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców już dzisiaj. Jesteśmy po to, aby pomóc.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami