ETL GLOBAL rozszerza swoją sieć w Meksyku

ETL GLOBAL z radością ogłasza rozszerzenie naszej globalnej sieci w Meksyku poprzez dołączenie renomowanej kancelarii prawnej Rivadeneyra, Treviño & De Campo, S.C. (RT&DC).

RT&DC to doświadczona firma prawnicza z ponad 30 letnim stażem, która oferuje wysokiej jakości doradztwo prawno-biznesowe dla firm ze wszystkich sektorów. Kancelaria RT&DC doskonale rozumie wyzwania z jakimi spotykają się przedsiębiorcy na meksykańskim rynku oferując spersonalizowane rozwiązania, które pomagają im osiągnąć sukces. Dzięki współpracy z partnerami specjalizującymi się w podatkach i księgowości RT&DC zapewnia pełen zakres profesjonalnych usług.

Ta rozpoczęta współpraca umożliwia nam strategiczne umocnienie naszej pozycji na meksykańskim rynku, natomiast klienci RT&DC zyskują dostęp do naszej międzynarodowej sieci ETL GLOBAL i kompleksowej gamy usług.

Wierzymy, że połączenie naszych sił przyniesie znaczące korzyści dla obu stron. Dla firm poszukujących ekspansji w Meksyku, RT&DC i ETL GLOBAL stanowić będzie klucz do sukcesu.

Od dziś będziemy wspólnie wspierać meksykańskich i zagranicznych inwestorów w podejmowaniu świadomych decyzji biznesowych i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom w zakresie doradztwa prawno-biznesowego.

#bienvenido #welcomeonboard #siławgrupie #globalnetwork #ETLGLOBAL #ETLGLOBALPolska #Meksyk

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram