Z dumą witamy AP & Generalis z Grecji w naszej rodzinie

ETL GLOBAL z dumą ogłasza dołączenie greckiej kancelarii prawnej AP & Generalis do swojej sieci.

Kancelaria AP & Generalis składa się z zespołu niemieckich i greckich prawników z bogatym międzynarodowym doświadczeniem zawodowym, posiadających biura w Atenach, Salonikach i Berlinie.

Firma oferuje zintegrowane usługi z doradcami podatkowymi, notariuszami i innymi branżowymi specjalistami, zapewniając kompleksowe wsparcie dla inwestycji i działalności biznesowej w regionie. Ich zakres działań obejmuje m.in. zakładanie spółek, fuzje i przejęcia, negocjacje, sprawy z zakresu prawa pracy, inwestycje w nieruchomości oraz spory sądowe.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu i znajomości języka niemieckiego w całym zespole AP & Generalis stanowi idealne uzupełnienie dla ETL GLOBAL German Desk.

Partnerstwo z tą kancelarią pozwoli znacznie zwiększyć możliwości sieci, gwarantując klientom wyjątkowe wsparcie nie tylko w Grecji, ale również poza nią.

Serdecznie witamy AP & Generalis w naszej rodzinie i jesteśmy podekscytowani nowymi perspektywami, jakie to partnerstwo za sobą niesie.

Kαλώς ήρθατε!!

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram