Wyróżnienie w kategorii "Sukces po Poznańsku" przyznane SWGK! ✨

Jesteśmy niezwykle dumni z sukcesu spółki SWGK z Poznania, członka naszej grupy ETL GLOBAL.

SWGK otrzymało prestiżowe wyróżnienie w kategorii "Sukces po Poznańsku" przyznawane przez Wielkopolskie Filary Biznesu. To zaszczytne wyróżnienie zostało przyznane SWGK z okazji obchodów 20-lecia działalności. Jest to dowód na to, że ciężka praca, zaangażowanie oraz wysiłki w rozwój lokalnej gospodarki zostały dostrzeżone i docenione.

Nagroda Wielkopolskie Filary Biznesu to prestiżowa inicjatywa, której celem jest wyróżnienie firm takich jak SWGK za znaczący wkład w rozwój gospodarczy regionu. Kategoria "Sukces po Poznańsku" przyznawana jest przedsiębiorstwom, które poprzez swoje innowacyjne podejście oraz solidność przyczyniają się do kreowania pozytywnego wizerunku Poznania jako dynamicznego centrum biznesowego.

SWGK zostało wybrane ze względu na wieloletnią pracę, zaangażowanie w rozwój innowacyjnych rozwiązań oraz realizację ambitnej wizji. Ich podejście do wspierania innych przedsiębiorstw, ambitne cele oraz inicjatywy mające na celu rozwój regionu Wielkopolski sprawiają, że jesteśmy niezmiernie dumni z ich osiągnięć. To wyróżnienie motywuje oczywiście do dalszej pracy, by nadal wspierać rozwój lokalnej społeczności i gospodarki.

🏆🏆 OGROMNE GRATULACJE!!!!!! 🏆🏆

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram