Sukces In Extenso we Francji!

Kolejny sukces w naszej grupie ETL GLOBAL.

Z dumą ogłaszamy znakomite wyniki członka naszej grupy In Extenso we francuskich rankingach branżowych. W tegorocznej edycji prestiżowego rankingu La Profession Comptable (LPC), In Extenso zdobyło 1. miejsce w kategorii księgowość, awansując z 2. miejsca z poprzedniego roku. Ponadto, firma zajęła zaszczytne 3. miejsce w ogólnym rankingu firm świadczących profesjonalne usługi, potwierdzając swoje przywództwo i doskonałość w branży.

Jednym z głównych osiągnięć In Extenso było imponujące zwiększenie przychodów z 495 mln euro w sezonie 2021/22 do 540 mln euro w sezonie 2022/23. Szczególnie godne uwagi jest znaczące wzrost w dziale księgowości, który sięgnął od 387 mln euro do 421 mln euro, podkreślając główny cel firmy. Ten dynamiczny wzrost obejmuje pełen zakres usług, w tym usługi prawne, konsultingowe oraz inne zdywersyfikowane działania, co świadczy o wszechstronności i zaawansowaniu In Extenso.

Nie tylko In Extenso, lecz także cała sieć ETL GLOBAL odniosła sukces w rankingach LPC, utrzymując swoją 15. pozycję w rankingu międzynarodowych sieci. To znaczące osiągnięcie potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez ETL GLOBAL oraz jej członków na arenie międzynarodowej.

Jesteśmy dumni z tego wybitnego osiągnięcia i patrzymy z dużym optymizmem w przyszłość, przewidując dalszy rozwój i sukces. Sukcesy In Extenso we Francji podkreślają solidne partnerstwo między ETL GLOBAL a In Extenso, stanowiąc wzór efektywnej współpracy w ramach sieci na skalę globalną.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu usług i nieustannemu dążeniu do doskonałości, In Extenso i ETL GLOBAL potwierdzają swoją pozycję jako liderów w branży, zdobywając uznanie wśród klientów oraz ekspertów branżowych na całym świecie.

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram