Andrzej Malinowski

Andrzej Malinowski

Doradca Podatkowy

Doradca podatkowy. Z BSJP | bnt współpracuje od 2019 roku.

Posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w renomowanych kancelariach podatkowych jak też międzynarodowych firmach doradczych na stanowisku doradcy podatkowego. Specjalizuje się w obsłudze podatkowej spółek polskich oraz zagranicznych, w szczególności z branży nieruchomościowej, budowlanej, zbrojeniowej, produkcyjnej, IT oraz finansowej. Świadczył usługi doradztwa podatkowego związane z procesami infrastrukturalnym oraz efektywną podatkową strukturyzacją finansowania inwestycji. Posiada doświadczenie w obsłudze postępowań podatkowych, obsłudze kontroli podatkowych i skarbowych, a także reprezentowaniu klientów przed sądami administracyjnymi w sporach z organami podatkowymi. Specjalizuje się w podatkach dochodowych (CIT oraz PIT), podatku VAT, opodatkowaniu transakcji międzynarodowych (zarówno usługowych, jak i towarowych), a także doradztwie podatkowym na rzecz osób fizycznych – w szczególności pracowników delegowanych.

Zajmuje się także podatkowym opiniowaniem umów, porozumień oraz dokumentów wewnątrzkorporacyjnych, doradztwem typu tax compliance, sporządzaniem wniosków o wydanie interpretacji prawa podatkowego, a także bieżącym doradztwem podatkowym na rzecz osób fizycznych i prawnych.

W pracy zawodowej posługuje się językiem polskim, angielskim i hiszpańskim.
Warszawa
+48 22 279 31 00

Andrzej Malinowski

Doradca podatkowy

Kompetencje

Podatki

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram