NexumStp uhonorowany nagrodą "100 Best in Class"

Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt ogłosić, że jego włoski członek naszej grupy ETL GLOBAL, NexumStp, został laureatem prestiżowej nagrody "100 Best in Class". Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w malowniczej Villa Erba w Cernobbio w dniu 14 maja 2024 roku, gromadząc elitę branży usług profesjonalnych.

Konkurs, aktualnie w trzeciej edycji, jest inicjatywą promowaną i zorganizowaną przez renomowaną firmę technologiczną Team System, specjalizującą się w cyfrowych rozwiązaniach do zarządzania przedsiębiorstwem, oraz firmę szkoleniową Euroconference we współpracy z redakcją magazynu Forbes.

Nagroda przyznana NexumStp wpisuje się w kategorię "Wzrost i umiejętności", podkreślając imponującą ścieżkę rozwoju firmy oraz różnorodne kompetencje w jej strukturze. Panel sędziowski, składający się z doświadczonych liderów branży oraz wpływowych postaci zajmujących się komunikacją, docenił zespół NexumStp za innowacyjne podejście, przyszłościową wizję i zdolność do generowania wartości.

Od 2018 roku NexumStp przeszło niezwykłą metamorfozę, przekształcając się z grupy indywidualnych firm specjalizujących się w doradztwie podatkowym i zatrudnieniu w spójną strukturę o silnym ugruntowaniu na krajowym rynku. Wzrost ten był napędzany ich zaangażowaniem w innowacje, z zespołem liczącym ponad 300 pracowników i współpracowników. Obecnie NexumStp zarządza siecią 59 biur we Włoszech, obsługując około 22 000 klientów, głównie małych i średnich przedsiębiorstw.

Nagroda "100 Best in Class" dla NexumStp stanowi potwierdzenie ich wybitnych osiągnięć oraz pozycji lidera w branży. Jesteśmy dumni z sukcesów NexumStp i kontynuacji współpracy, która przyczynia się do dalszego rozwoju i innowacyjności w sektorze usług profesjonalnych.

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram