ETL GLOBAL rozszerza sieć w Irlandii poprzez integrację z Guardian Management Accounting

ETL GLOBAL z radością ogłasza integrację z Guardian Management Accounting, firmą z siedzibą w Dublinie, specjalizującą się w kompleksowych usługach księgowych. Pod kierownictwem dyrektora zarządzającego Columa Whelana, firma oferuje szeroki zakres usług, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia roczne, zeznania podatkowe, rachunkowość zarządczą, usługi dyrektora finansowego w niepełnym wymiarze godzin oraz obsługę listy płac.

Guardian Management Accounting skutecznie adresuje braki w umiejętnościach finansowych, z którymi borykają się małe i średnie przedsiębiorstwa, eliminując konieczność posiadania własnego działu finansowego.

Anthony Casey, Master Partner ETL GLOBAL Ireland, podkreślił w wywiadzie dla Business Post: "Dla firm poszukujących bardziej zaawansowanych usług księgowych, lecz nie generujących wystarczających przychodów na utrzymanie pełnoetatowego działu finansowego, Guardian wychodzi naprzeciw, identyfikując kluczowe usługi do zapewnienia".

To przejęcie stanowi trzecią bezpośrednią inwestycję ETL GLOBAL Ireland od momentu jej debiutu pod koniec 2022 roku. W wyniku integracji z Guardian Management Accounting zespół powiększył się do ponad 70 członków w Dublinie i Waterford, z planami dalszego rozwoju.

To strategiczne posunięcie przesuwa ETL GLOBAL Ireland w górę rankingu największych firm księgowych i doradczych w kraju, z ambicjami bycia w pierwszej dziesiątce poprzez rozwój organiczny i planowane przejęcia wysokiej jakości, niezależnych firm w przyszłości.

GRATULACJE I WITAMY W GRUPIE!!!!

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram