ETL GLOBAL España: Niezwykły Sukces w Rankingu Biegłych Rewidentów na 2024 rok!

🎉 Z wielką radością dzielimy się niesamowitym sukcesem naszej grupy ETL GLOBAL España!

📌 Gazeta Expansión, jedno z najważniejszych źródeł informacji gospodarczych, opublikowała ranking biegłych rewidentów na rok 2024, w którym nasza grupa ETL GLOBAL España z dumą zajmuje 5. miejsce. Wzrost o 17,4% i obroty w wysokości 183 549 300,02 mln euro w roku obrotowym 2023 to osiągnięcia, które stawiają nas w gronie liderów sektora w Hiszpanii.

Nasza Droga do Sukcesu

Nasza grupa, ETL GLOBAL, nieustannie dąży do doskonałości w świadczeniu usług audytu, konsultingu, doradztwa prawnego i transakcyjnego. Fakt, że uplasowaliśmy się na tak wysokiej pozycji w tak prestiżowym rankingu, jest potwierdzeniem naszego zaangażowania i ciężkiej pracy. Wzrost o 17,4% rok do roku oraz imponujące obroty w wysokości 183 549 300,02 mln euro w roku obrotowym 2023 są dowodem na naszą stabilność i dynamiczny rozwój.

Zasługują na Uznanie

👩‍💼👨‍💼 To ogromne wyróżnienie jest wynikiem poświęcenia i ciężkiej pracy naszych wybitnych profesjonalistów. Bez Ich zaangażowania i determinacji ten sukces nie byłby możliwy. Nasza ekipa wykwalifikowanych audytorów, doradców, konsultantów i prawników nieustannie pracuje nad tym, aby dostarczać usługi najwyższej jakości, spełniając potrzeby naszych klientów i przekraczając ich oczekiwania.

Gratulacje dla Zespołu ETL GLOBAL España

🙌 Gratulujemy i dziękujemy każdemu członkowi ETL GLOBAL España za Wasz wkład w rozwój i umocnienie pozycji naszej grupy. Jesteście niezastąpieni! Wasza ciężka praca, innowacyjność i zaangażowanie pozwalają nam osiągać takie sukcesy i utrzymywać pozycję lidera na rynku.

🚀🚀 Patrząc w przyszłość, jesteśmy zdeterminowani, aby kontynuować nasz rozwój i dalej podnosić jakość naszych usług. Wspólnie możemy osiągnąć jeszcze więcej.


Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych kroków i dalszych osiągnięć. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie!

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram