ARROWS ETL - lider innowacji w czeskim sektorze prawniczym

ETL GLOBAL z dumą ogłasza, że ARROWS ETL, członek grupy, został laureatem prestiżowej nagrody "Innowacja Prawnicza Roku" przyznanej przez Mediální skupina A 11 i magazyn Lawyers & Business. Nagroda ta, za lata 2023/2024, docenia zaangażowanie ARROWS ETL w rozwój innowacyjnych rozwiązań, szczególnie w obszarze sztucznej inteligencji.

ARROWS ETL jest prekursorem w czeskim sektorze prawniczym, tworząc zespół doradczy ds. sztucznej inteligencji, składający się z prawników oraz ekspertów z zakresu analizy danych, marketingu i operacji. Pod kierownictwem CEO Jakuba Dohnala, firma priorytetowo traktuje rozwój technologii AI, co przyniosło im uznanie w branży.

Ponadto, ARROWS ETL umacnia swoją obecność w Europie, nawiązując współpracę z renomowaną kancelarią prawa gospodarczego BEURLE Rechtsanwälte GmbH & Co KG z Linz w Austrii.

Ta strategiczna kooperacja zapewnia wsparcie klientom w Europie Środkowej, ułatwiając czeskim firmom ekspansję na rynek austriacki oraz oferując usługi austriackim przedsiębiorstwom działającym w Czechach. ARROWS ETL zapewnia kompleksowe usługi prawne w ponad 90 krajach poprzez swoją sieć ARROWS International.

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram