O nas

EUROPEAN TAX & LAW

to sieć kancelarii doradców podatkowych, księgowych, biegłych rewidentów, prawników i doradców finansowych z ponad 45-letnią historią i silnym ukierunkowaniem na obsługę sektora MŚP.

SIEĆ DORADCZA

To jedna z największych sieci doradztwa w Niemczech i czołowa europejska grupa konsultingowa.

INTEGRACJA USŁUG

Opierając swój sukces na integracji usług z obszaru księgowości, podatków, prawa i audytu, ETL rozwinęła się w międzyczasie w sieć ponad tysiąca profesjonalnych firm.
POZNAJ NASZE USŁUGI

Nasz cel

Naszą misją jest rozwój sieci ekspertów z dziedziny podatków, prawa, księgowości i audytu tak, aby zagwarantować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Przeprowadzamy regularne szkolenia i cykliczne spotkania członków grupy, by zapewnić jak najlepszy standard obsługi niezależnie od lokalizacji klienta. Przykładamy ogromną wagę do komunikacji w obrębie całej, międzynarodowej grupy. Oferujemy obsługę w języku naszych klientów, aby jak najlepiej zrozumieć ich wartości i kulturę.

Nasi klienci

Klienci ETL to przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, którzy oczekują kompleksowej obsługi, jaką może zaoferować duża firma oraz indywidualnego podejścia, gwarantowanego przez lokalny oddział.

Pozostałe branże

Doradztwio i usługi
Finanse i ubezpieczenia
Franczyza
Handel
Hotelarstwo
IT
Sektor medyczny
Nieruchomości
Produkcja
Rolnictwo
ETL Prodi sport
Stacje benzynowe

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców już dzisiaj. Jesteśmy po to, aby pomóc.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
apartmentusers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram