2h dla Rodziny - akcja #wellbeing Instytutu Humanites

ETL GLOBAL Polska po raz kolejny wzięła udział w akcji wellbeingowej #2hdlarodziny organizowanej przez Instytut Humanites.

Ta wyjątkowa inicjatywa ma na celu promowanie zdrowia psychicznego, integrację rodzin oraz wspólne spędzanie czasu w radosnej atmosferze.

Według najnowszego raportu Instytutu Humanites z 2023 roku, tylko 28% pracowników dużych firm odnajduje w swojej pracy poczucie sensu. Dlatego ETL GLOBAL Polska postanowiła podjąć działania mające na celu poprawę jakości życia zawodowego i prywatnego swoich pracowników.

Misją naszej firmy jest stworzenie harmonijnego środowiska pracy, które uwzględnia złożoność potrzeb pracowników. Dlatego też organizujemy akcję #2hdlarodziny, symboliczne dwie godziny wolnego, które oferujemy, to prezent dla naszych pracowników aby mogli spędzić czas ze swoimi najbliższymi, budując silne więzi zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim. Niech ta wyjątkowa inicjatywa przyczyni się do zacieśnienia więzi rodzinnych i tworzenia pozytywnej atmosfery zarówno w pracy, jak i poza nią.

Wczorajsze popołudnie spędziliśmy z najmłodszym członkiem rodziny ETL ❤️ , a także poświęciliśmy go naszym rodzinom.

Zachęcamy Was do dołączenia do akcji #2hdlarodziny w przyszłym roku i doświadczenia niezapomnianych chwil pełnych radości i integracji!

Jedno życie - wiele ról, zadbajmy o harmonię między nimi już dziś.

Lokalny Biznes. Globalna wizja!

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Kadry i płace
Audyt
International Desk
Usługi transgraniczne
Ceny transferowe
Wszelkie prawa zastrzeżone © ETL Global 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram