Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych z udziałem ETL

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już za nami. W spotkaniu przedstawicieli branży rachunkowej i finansowej grupę ETL Polska reprezentował doradca podatkowy Jacek Bajson.

W tym roku uczestnicy Kongresu podjęli tematy związane z zarządzaniem kosztami, sposobami sprzedaży usług, zmianami w przepisach oraz doborem klientów, w celu zwiększenia przychodów, a także digitalizacji i automatyzacji w pracy księgowych. Spotkanie obfitowało w inspirujące rozmowy, które nakreśliły problemy i wyzwania, ale także szanse dla rozwoju biur rachunkowych i firm księgowych w Polsce.

Szczególne zainteresowanie wzbudziła kwestia możliwości sprzedaży biura rachunkowego lub pozyskania inwestora do jego rozwoju. Otrzymałem wiele pytań dotyczących tego, kiedy warto rozważyć taki scenariusz, jak wygląda proces negocjacji oraz jakie są zasady wyceny – mówił Jacek Bajson.

Serdecznie dziękując uczestnikom, prelegentom oraz wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko w trakcie tych dwóch intensywnych dni, zapraszamy do kontaktu na info@etl.pl.

Więcej relacji z wydarzenia na stronie organizatora.

Zdjęcia: Targi Kielce S.A.Skontaktuj się z nami