Biuro Rachunkowości „Perfekta” z Medalem Róży na 30-lecie działalności

18 października b.r. Biuro Rachunkowości „Perfekta” z Wejherowa obchodziło 30-lecie swojej obecności na rynku. Przy okazji okrągłego jubileuszu dyrektor firmy, Krzysztof Matłosz, został uhonorowany Medalem Róży. Odznaczenie zostało przyznane przez Krzysztofa Hildebrandta, Prezydenta Miasta Wejherowa, m.in. za tworzenie i wzmocnienie przestrzeni gospodarczej Wejherowa i ziemi wejherowskiej. Na uroczystej gali w Filharmonii Kaszubskiej medal wręczył zastępca prezydenta, Arkadiusz Kraszkiewicz.

Założone w 1989 r. biuro rachunkowości „Perfekta” działa od tego czasu nieprzerwanie w obszarze usług księgowych, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. W roku 2017 „Perfekta” dołączyła do Grupy ETL. 

Co jest źródłem sukcesu wejherowskiej firmy? Zespół ludzi kompetentnych, zaangażowanych w pracę i to, moim zdaniem, daje szansę na przetrwanie w takiej branży jak nasza – mówił dyrektor firmy, Krzysztof Matłosz. Na dwudziestu trzech pracowników aktualnie pracujących średni staż pracy to ponad czternaście lat. To jest niesamowity kapitał doświadczenia i kompetencji.

Relacja z jubileuszu dostępna jest m.in. TUTAJ oraz TUTAJ.Skontaktuj się z nami