Międzynarodowy Kongres Biur rachunkowych: ETL sponsorem wydarzenia

W dniach 26-27 listopada 2019 r. w Kielcach odbędzie się Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych. Zapraszamy właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych na spotkanie służące wymianie doświadczeń i usług, na którym obecni będą wszyscy liczący się gracze branży rachunkowej oraz finansowej. Miło nam poinformować, że ETL Polska jest jednym ze sponsorów wydarzenia.

Kieleckie targi stanowią doskonałą okazję do nawiązania i umocnienia relacji oraz szerokiej debaty nad przyszłością sektora usług profesjonalnych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i na świecie. Podczas licznych warsztatów oraz paneli dyskusyjnych uczestnicy spotkania będą rozmawiać na tematy związane z przyszłością biur rachunkowych w kontekście elektronizacji i robotyzacji, a także zwiększeniem przychodów biur rachunkowych w praktyce.

Jednym z prelegentów będzie doradca podatkowy w ETL Polska, Jacek Bajson, z wystąpieniem pierwszego dnia Kongresu pt. Przyszłość biur rachunkowych: Konsolidacja, sukcesja, sprzedaż.

Zapraszamy również do odwiedzin naszego stoiska.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia: http://mkbr.targikielce.pl/

Tak było rok temu [WIDEO]:

Prelegenci o zeszłorocznym Kongresie [WIDEO]:

Materiały filmowe należą do Targi Kielce S.A.Skontaktuj się z nami