ETL_Uslugi_Uslugi_transgraniczne

Usługi transgraniczne

Dzięki międzynarodowej współpracy w ramach ETL Global zapewniamy obsługę podatkowo-prawną klientów w ponad 50 krajach na świecie.

Przedstawiciele i partnerzy Grupy ETL są obecni w większości krajów UE. W związku z tym jesteśmy w stanie zaoferować również polskim przedsiębiorcom transgraniczne doradztwo na miejscu, bez konieczności wyjazdu, poszukiwania odrębnych kancelarii w obcym państwie, bez napotykania barier językowych.

Zapewniając obsługę w kraju macierzystym przedsiębiorcy wspólnie z naszymi partnerami działającymi w kraju docelowym, towarzyszymy naszym klientom krok po kroku w planowaniu, zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej za granicą. Międzynarodowe zaangażowanie i transgraniczne doradztwo świadczone dzięki stworzonej w tym celu platformie współpracy międzynarodowej dla wszystkich partnerów ETL daje możliwość obsługi klientów Grupy ETL, według standardu ETL, w niemal wszystkich krajach UE, a także m.in. w Szwajcarii, Turcji, RPA, Indiach i Chinach. Dla przedsiębiorców – a tym samym także dla nas – nie ma granic.

Do zakresu naszych usług świadczonych przez nasze kancelarie w Polsce, z pomocą kancelarii ETL działających za granicą, należą w szczególności:

  • zakładanie spółek, oddziałów i przedstawicielstw
  • rozliczenia podatkowe expatów
  • transgraniczne rozliczenia podatkowe – m.in. zwrot podatku VAT, rejestracja do VAT, analiza transakcji międzynarodowych pod kątem ich skutków podatkowych
  • rozliczenia podatkowe i ubezpieczeniowe pracowników oddelegowanych do innego kraju

Poznaj nasze pozostałe usługi

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Audyt
Kadry i płace
Doradztwo transgraniczne

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców już dzisiaj. Jesteśmy po to, aby pomóc.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami