ETL_Uslugi_Kadry_i_place

Kadry i płace

Usprawniając działalność administracyjną firm, naszym klientom pomagamy zaoszczędzić czas i pieniądze.

Obok korzyści finansowych płynących z rozliczania pracowników przed podmiot zewnętrzny, istotnym elementem współpracy z ETL jest możliwość przeniesienia na nas odpowiedzialności za terminowość i zgodność prowadzenia dokumentacji kadrowej i płacowej z obowiązującym prawem. Poprawne wdrożenie sugerowanych przez ETL rozwiązań rozliczania pracowników, z uwzględnieniem optymalnie dobranego systemu oraz rozkładu czasu pracy, zapewni nie tylko transparentność dla stron stosunku pracy, ale także bezpieczeństwo Twojej firmy przy możliwych kontrolach podatkowych, Państwowej Inspekcji Pracy lub ZUS.

Zasada jest prosta: przesyłasz nam wszystkie dokumenty płacowe tylko raz, a następnie po prostu powiadamiasz nas o wszelkich zmianach. Eksperci ETL zajmą się resztą.

Do naszych usług w szczególności należą:

  • przygotowywanie umów z pracownikami
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji kadrowej
  • sporządzanie list płac
  • przygotowanie i składanie rozliczeń z tytułu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • przygotowanie korekt deklaracji składanych do ZUS
  • pomoc w przypadku kontroli organów podatkowych, ZUS, Państwowej Inspekcji Pracy
  • doradztwo w zakresie prawa pracy (w tym nawiązanie i rozwiązanie stosunku pracy, kary porządkowe, ochrona macierzyństwa i wiele innych)

Z przyjemnością opracujemy bezpłatne porównanie Twoich aktualnych wewnętrznych kosztów z kosztami outsourcingu Twojej księgowości płacowej. Zminimalizuj koszty zarządzania zasobami ludzkimi – dzięki outsourcingowi obsługi kadrowej i płacowej oszczędzisz czas i obniżysz wydatki administracyjne, unikniesz braków kadrowych i dodatkowo uzyskasz dostęp do eksperckich porad naszych specjalistów.

Poznaj nasze pozostałe usługi

Księgowość
Doradztwo podatkowe
Doradztwo prawne
Audyt
Kadry i płace
Doradztwo transgraniczne

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców już dzisiaj. Jesteśmy po to, aby pomóc.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami