ETL_O_Nas

O nas

ETL (European Tax & Law) to sieć kancelarii doradców podatkowych, księgowych, biegłych rewidentów, prawników
i doradców finansowych z ponad 45-letnią historią i silnym ukierunkowaniem na obsługę sektora MŚP.
To jedna z największych sieci doradztwa w Niemczech i czołowa europejska grupa konsultingowa.
Opierając swój sukces na integracji usług z obszaru księgowości, podatków, prawa i audytu,
ETL rozwinęła się w międzyczasie w sieć ponad tysiąca profesjonalnych firm. 

ETL Global to międzynarodowa platforma biznesowa dla sieci ETL, obecna w ponad 50 krajach na świecie i zrzeszająca ok. 9000 profesjonalistów, z których ponad 2700 to prawnicy, doradcy podatkowi i certyfikowani księgowi obsługujący ok. 200 000 klientów. Partnerzy ETL Global dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, wspierają się nawzajem w ścisłej współpracy i, co najważniejsze, wspólnie obsługują klientów w ich biznesie międzynarodowym.

Współpraca w ramach sieci ETL gwarantuje nie tylko minimalizację kosztów i szeroki dostęp do specjalistycznej wiedzy, ale również obsługę naszych klientów działających globalnie. Stosowanie standardów ETL oraz sprawdzonych rozwiązań organizacyjnych i technicznych daje gwarancję najwyższej jakości usług oferowanych naszym klientom.

Nasi klienci

Klienci ETL to przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, którzy oczekują kompleksowej obsługi, jaką może zaoferować duża firma oraz indywidualnej uwagi, gwarantowanej przez lokalny oddział.

Nasza misja

Dokładamy wszelkich starań, by dzień po dniu rozwijać sieć ekspertów z dziedziny podatków, prawa, księgowości i audytu tak, aby zagwarantować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Przeprowadzamy regularne szkolenia i cykliczne spotkania członków grupy, by zapewnić jak najlepszy standard obsługi niezależnie od lokalizacji klienta. Przykładamy ogromną wagę do komunikacji w obrębie całej, międzynarodowej grupy. Oferujemy obsługę w języku naszych klientów, aby jak najlepiej zrozumieć ich wartości i kulturę.

Nasz cel

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bycie jedną z największych sieci w Europie działającą na rynku od ponad 45 lat nie wystarczy w dobie globalizacji. Chcemy rozwijać się poprzez usługi transgraniczne, które są niezwykle ważne dla spółek prowadzących międzynarodową działalność. Jesteśmy obecni we wszystkich najważniejszych krajach Europy i na świecie. Naszą aspiracją jest stać się pierwszym wyborem międzynarodowych spółek, które planują poprawiać efektywność swojego biznesu dzięki doradztwu podatkowemu oraz prawnemu i zapewniać zgodność swoich działań z krajowymi wymogami prawa podatkowego.

Co nas wyróżnia

Nasza droga do sukcesu wiodła przez wiele różnych krajów, reguł i prawodawstw, ucząc nas rozpoznawać rozmaite wymagania różnorodnych klientów. To, co nie zmieniło się na przestrzeni lat to nasza wizja, zapał, entuzjazm, kreatywność i specjalistyczna wiedza. To, co uległo zmianie to nasze doświadczenie w zakresie uregulowań prawno-podatkowych, dzięki któremu zrozumieliśmy, że kiedy nasz klient odnosi sukces, sukces odnosimy również my. Na tle innych wyróżnia nas wyjątkowy profesjonalizm w codziennej pracy, o którym najlepiej świadczy długotrwała współpraca z wieloma klientami i ich liczne sukcesy.

Poznaj nasze pozostałe usługi

Stacje benzynowe
Transport i logistyka
Finanse i ubezpieczenia
Produkcja
Sektor medyczny
Profi sport
Nieruchomości
Hotelarstwo
IT
Handel
Franczyza
Doradztwo i usługi
Rolnictwo

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców już dzisiaj. Jesteśmy po to, aby pomóc.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami