ETL_franczyza

Franczyza

Doradztwo podatkowe i prawne dla systemów franczyzowych.
Dostarczamy skuteczne rozwiązania branżowe dla franczyzobiorców i franczyzodawców.

ETL doradza przedsiębiorstwom franczyzowym w kształtowaniu i rozwoju systemów franczyzowych. Doświadczenie w obsłudze zarówno dużych,średnich, jak i małych sieci franczyzowych oraz start-upów, a także wypracowane jednolite i sprawdzone standardy, w tym modele umów franczyzowych, pozwalają na zaproponowanie pewnych i optymalnych rozwiązań prawno-podatkowych.

Przedsiębiorcom z pomysłami na własny biznes i rozpoczynającym działalność zapewniamy osobisty coaching i opiekę, w tym doradztwo podatkowe, optymalizację organizacji, doradztwo prawne i wiele innych świadczeń dostępnych w ramach katalogu usług ETL.

Za pomocą analiz związanych z ekonomiką przedsiębiorstwa – dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymogów danego systemu franczyzowego, świadczymy użytkownikom franczyzy skuteczne usługi controllingu. Dzięki temu klienci uzyskują kompleksową informację o aktualnych wskaźnikach i wyrazistą analizę porównawczą umożliwiającą szybko i skutecznie zareagować na wewnętrzne trendy rozwoju, potencjalne zagrożenia i szanse rozwoju biznesowego

Czas to pieniądz, a my zwracamy dużą uwagę na wydajność. W ETL łączymy więc kompetencje dużej firmy doradczej z przystępnością kosztów usług świadczonych przez małe, lokalne biuro.

Poznaj nasze pozostałe usługi

Stacje benzynowe
Transport i logistyka
Finanse i ubezpieczenia
Produkcja
Sektor medyczny
Profi sport
Nieruchomości
Hotelarstwo
IT
Handel
Franczyza
Doradztwo i usługi
Rolnictwo

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców już dzisiaj. Jesteśmy po to, aby pomóc.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami