Nasi klienci
Usługi

Aktualności

26.04.2014
"Zagrożenia w podatkach, jak im przeciwdziałać, na co zwrócić szczególną uwagę"

Miło nam poinformować, że ETL Polska została partnerem merytorycznym konferencji "Zagrożenia w podatkach, jak im przeciwdziałać, na co zwrócić szczególną uwagę", organizowanej przez Dziennik Gazetę Prawną. Konferencja odbyła się w dniu 24 kwietnia 2014 r w Hotelu Marriott w Warszawie.

Konferencja rozpoczęła się prelekcją poprowadzoną przez Renatę Ślesicką, Prezes Zarządu, ETL Warszawa, Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o., członek ETL Polska, prezentując temat "VAT od aut - co grozi od 1 kwietnia 2014 r. za niewłaściwe odliczenie 100 proc. podatku. Na co uważać, żeby nie ryzykować utratą prawa do odliczenia i sankcjami karnoskarbowymi".

Renata Ślesicka wzięła również udział w końcowym Panelu dyskusyjnym: VAT od aut.

Konferencja miała na celu zwrócenie uwagi uczestników na najistotniejsze kwestie, które pozwolą ograniczyć ryzyko sporu fiskusem i odpowiedzialności, także karnej. Prelegenci wyjaśnili, jak skonstruować umowy i wewnętrzną dokumentację, ułożyć sobie relacje z kontrahentami oraz usprawnić obieg informacji w firmie. Wskazali również zagrożenia, których można się spodziewać w najbliższym czasie w związku z planowanymi i już uchwalonymi zmianami w przepisach podatkowych.


Agenda wydarzenia znajduje się na stronie organizatora.

« powrót

Oddziały lokalne

Zapraszamy do oddziałów lokalnych

Kontakt

ETL Holding Polska S.A.
ul. Łostowicka 29
80-121 Gdańsk
T +48 58 340 43 85
F +48 58 340 43 90 
joern.brockhuis@etl.pl

Międzynarodowe punkty kontaktowe

Zapraszamy do międzynarodowych punktów kontaktowych

Zostań partnerem

Korzyści z przystąpienia do międzynarodowej sieci ETL

Broszury

Broszura ETL Polska

ETL Messenger 04/2013

ETL Join the Network