Nasi klienci
Usługi

Aktualności

23.08.2013
Konferencja "Data Center & Private Cloud Łódź 2013"

Firma ETL Polska, wraz z Kancelarią Lubasz i Wspólnicy miały zaszczyć uczestniczyć w roli partnera merytorycznego w konferencji "Data Center & Private Cloud Łódź 2013", która odbyła się w dniu 21 sierpnia w Łodzi.

Konferencja poświęcona była technologiom, środowiskom i narzędziom gwarantującym niezawodny i bezpieczny dostęp do baz danych i pamięci masowych oraz zagadnieniom teoretycznym i praktycznym związanym z architekturą i funkcją prywatnych chmur obliczeniowych.

Witold Chomiczewski LL.M. (Göttingen), radca prawny i wspólnik, przedstawił temat pt.: "Wymogi prawne gromadzenia danych w bazach danych, ochrona baz danych i ich udostępnianie.", który poruszał problematykę danych osobowych i tajemnicy przedsiębiorstwa w kontekście ograniczeń we włączaniu ich do baz danych, a także zagadnienie zgodnego z prawem wykorzystania danych z bazy danych w celu wysyłania informacji handlowej. W wystąpieniu zaprezentowane zostały także sposoby ochrony prawa sui generis do bazy danych oraz możliwości rozporządzania tym prawem.

Patronem honorowym konferencji było EuroCloud Polska, ISSA, CSA oraz PTI.

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

« powrót

Oddziały lokalne

Zapraszamy do oddziałów lokalnych

Kontakt

ETL Holding Polska S.A.
ul. Łostowicka 29
80-121 Gdańsk
T +48 58 340 43 85
F +48 58 340 43 90 
joern.brockhuis@etl.pl

Międzynarodowe punkty kontaktowe

Zapraszamy do międzynarodowych punktów kontaktowych

Zostań partnerem

Korzyści z przystąpienia do międzynarodowej sieci ETL

Broszury

Broszura ETL Polska

ETL Messenger 04/2013

ETL Join the Network